Підготовчі етапи пройдено. Долаємо фінішну пряму.

Вівторок, 8 лютого 2011 г.
Теґи: | |
Переглядів: 2599

Ми, учасники ініціативи «Врятувати Меркурія», об’єдналися довкола спільного занепокоєння станом історико-архітектурних пам’яток Львова і поставили собі за мету мобілізувати громаду нашого міста для порятунку однієї з них. Це – скульптура Меркурія, твір видатного львівського митця, що прикрашає будинок на вул. Січових стрільців, 3 і символізує поступ та підприємницький успіх.

У своїй діяльності ми вже пройшли два із трьох запланованих етапів. На першому було обстежено пам’ятку і створено реставраційне завдання. На другому – своєю фаховою працею спеціалісти Кафердри реставрації та реконструкції архітектурних комплексів НУ «Львівська політехніка» та Державного центру консервації та реставрації пам’яток (Київ) створили повний проект і кошторис реставраційних робіт. Завдяки зусиллям активістів, сприянню численних підприємств та організацій, підтримці інституційних меценатів та пожертвам львів’ян вдалося зібрати понад 22 тисячі гривень і повністю оплатити розробку цієї документації.

Залишилося пройти останній, третій етап – власне реставрацію. Детальний кошторис показав: для того, щоб її здійснити, потрібно ще 113 тисяч гривень. Цю суму треба зібрати до травня 2011 року, щоб із настанням сезону розпочати реставраційні роботи.

8 лютого 2011 року, в день, коли львівській громаді було представлено проект реставрації, ініціатива «Врятувати Меркурія» вийшла на фінішну пряму. Допомогти її подолати може кожен, зробивши свій внесок до зазначеної суми. Інформація про те, скільки вже зібрано коштів і скільки залишилося зібрати, постійно оновлюватиметься на сайті – аж до досягнення кінцевої позначки.

Кошторис реставраційних робіт

Детальніше про те, як можна допомогти фінансово.

Рахунок для переказу коштів:

Благодійний фонд «Збереження історико-архітектурної спадщини м. Львова»

Відділення № 33 у м. Львів Центральної філії ПАТ «Кредобанк»

МФО 325365

Розрахунковий рахунок – 2600801961551

Код одержувача – 25254322

З поміткою: «Врятувати Меркурія»