Перший етап завершено. Приєднуйся!

Середа, 3 листопада 2010 г.
Категорія: Новини
Теґи: | |
Переглядів: 4250
Підписатись на коментарі по RSS

Ми, учасники ініціативи «Врятувати Меркурія», об’єдналися довкола спільного занепокоєння станом історико-архітектурної спадщини Львова. Усвідомлюючи неосяжність і коштовність реставрації всієї давньої львівської архітектури, вирішили почати з малого: мобілізувати громадськість для порятунку наразі однієї пам’ятки.

Скульптура Меркурія, котра прикрашає фронтон будинку на вул. Січових стрільців, 3, робота відомого львівського митця Леонардо Марконі, має не лише історичну та мистецьку цінність, а й символічне значення для сучасного Львова – як уособлення підприємницької відваги, ділової спритності, успішної комунікації.

Завдяки зусиллям активістів ініціативи, допомозі широкого загалу львів’ян, меценатській підтримці львівських фірм та організацій вже завершено перший етап порятунку Меркурія: проведено первинне обстеження пам’ятки і виготовлено акт обстеження та реставраційне завдання – документ, що служитиме основою для всієї подальшої праці. Ми успішно розпочали другий етап – виготовлення проекту реставрації; попереду ще чекає третій – власне реставрація пам’ятки.

Закликаємо приєднуватися до ініціативи всіх, хто любить красу давньої львівської архітектури і хоче зберегти її для себе та майбутніх поколінь. Як це зробити?

Ініціатива «Врятувати Меркурія» завжди потребує нових людей і нових ідей. Для координації наших дій і розробки планів ми збираємося щочетверга о 19:00 за адресою: вул. Коперніка, 40а (Львівське обласне товариство охорони пам’яток історії та культури). Читай анонси на головній сторінці сайта напередодні або в день зустрічі, сміливо приходь і долучайся до праці – ми приязно й охоче приймаємо всіх нових учасників!

Порятунок Меркурія потребує й фінансових ресурсів. Ми будемо вдячні за будь-яку підтримку грошима – і за невелику пожертву, і за значний меценатський внесок.

Детальніше про те, якими способами можна допомогти фінансово.

Рахунок для переказу коштів:

Благодійний фонд «Збереження історико-архітектурної спадщини м. Львова»

Відділення № 33 у м. Львів Центральної філії ПАТ «Кредобанк»

МФО 325365

Розрахунковий рахунок – 2600801961551

Код одержувача – 25254322

З поміткою: «Врятувати Меркурія»

Коментарів: 2

  1. Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує конкурс для отримання фінансування від Американського посольського фонду зі збереження культурної спадщини. Фонд було засновано Управлінням освіти і культури Державного департаменту США у 2001 році. Метою Фонду є вияв поваги США до культури інших країн та допомога у збереженні культурної спадщини. За роки свого існування Американський посольський фонд зі збереження культурної спадщини надав фінансову допомогу понад 640 проектам із понад 100 країн світу.

    У конкурсі можуть брати участь кваліфіковані установи. За визначенням Фонду це зареєстровані відповідальні неурядові організації, музеї, керівні заклади культури чи подібні інституції, які можуть довести наявність необхідного досвіду та спроможність здійснювати проекти зі збереження культурної спадщини.

    Детальніше - http://unistudy.org.ua/opportunities/grants.htm?id=2383

  2. 2010-11-13 в 20:37:20 | Сергій

    Варто подаватися на грант. Як треба допомога з цим то можете на мене розраховувати. Сергій (skype - terserg)

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)