Нова експедиція до Меркурія

П'ятниця, 5 листопада 2010 г.
Категорія: Новини
Теґи: |
Переглядів: 3615
Підписатись на коментарі по RSS

В суботу, 6 листопада, до скульптури Меркурія піднімуться фахівці із Державного науково-технологічного центру консервації та реставрації пам’яток (Київ) і Кафедри реставрації та реконструкції архітектурних комплексів «Львівської політехніки». На відміну від першого обстеження, коли рятівникам Меркурія досить було зробити загальний огляд та фотофіксацію стану пам’ятки, цього разу дослідження буде набагато детальнішим. Воно має забезпечити всі технологічні дані, потрібні для виконання другого етапу порятунку – підготовки реставраційної проектної документації (її розробка вже розпочалася і триває).

Для виконання цієї операції буде залучено набагато поважнішу техніку, ніж під час первинного огляду кілька місяців тому, а отже, вся подія буде технологічно складнішою. Ось її поетапний план:

8:00 – активісти ініціативи «Врятувати Меркурія» збираються біля входу до проїзду Крива липа з боку вул. Січових стрільців.

Прохання прийти всіх, хто може: потрібні будуть люди, щоб запобігти паркуванню автотранспорту на місці проведення робіт і на шляху заїзду автовежі та, можливо, для інших поточних завдань.

Якщо ви досі стежили за нашою діяльністю, підтримували нас, але не наважувалися прийти на зустріч – це буде гарна нагода познайомитися!

9:00 – відбувається перекриття руху транспорту вулицею Січових стрільців. Просимо взяти до уваги цю інформацію автомобілістів, котрі планують подорожувати центром міста в першій половині дня.

Працівники трамвайно-тролейбусного управління знеструмлюють дроти і, можливо, знімають їх.

9:30 – прибуває автовежа, яка заїде з боку вул. Гнатюка. Розпочинаються роботи з обстеження пам’ятки.

11:00 – обстеження пам’ятки закінчується, автовежа від’їжджає (знову ж таки, по вул. Гнатюка), рух транспорту по вул. Січових стрільців відновлюється.

Рятівники Меркурія та всі, хто прийшов їх підтримати, проводять засідання із проведення підсумків операції в найближчій затишній кав’ярні.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)