Врятувати Меркурія: Ми розпочали перший етап!

Середа, 30 червня 2010 г.
Категорія: Новини
Теґи: |
Переглядів: 3430
Підписатись на коментарі по RSS

Ініціатива "Врятувати Меркурія" перейшла до практичних дій. Завдяки допомозі небайдужих львів'ян, сьогодні, 30 червня, о 10 ранку ми розпочали проведення першого етапу порятунку. За допомогою автовежі Юрій Дубик (реставратор з кафедри реставрації Політехніки) та Роман Гуцуляк (архітектор, директор науково-технологічного центру консервації і реставрації) піднялись до Меркурія для детальної фотофіксації пам'ятки та елементів композиції і взяття проб матеріалу. Водночас внизу, біля входу в проїзд Крива Липа, учасники ініціативи привертали увагу перехожих та роздавали інформаційні листівки. Там-таки зацікавлені львів'яни та гості міста могли зробити пожертву на порятунок Меркурія - і до наших скриньок підходило справді багато людей

Акція тривала близько півтори години і привернула увагу багатьох медіа. Зокрема сюжети про порятунок Меркурія можна чекати на таких каналах як 1+1, ТРК Україна, ТРК Люкс та УТ Захід.

Дякуємо тим, хто вже долучився до порятунку Меркурія і з чиєю допомогою ми змогли розпочати перший етап! Дякуємо й тим, хто долучився до нас сьогодні!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)