Кінопоказ «Мудаки. Арабески» відбувся з аншлагом

Понеділок, 24 січня 2011 г.
Категорія: Новини
Теґи: | |
Переглядів: 3076
Підписатись на коментарі по RSS

Недільного вечора 23 січня зал Товариства охорони пам’яток історії та культури був ущерть заповнений поціновувачами сучасного артхаусного кіно та шанувальниками давньої архітектури. Близько сотні львів’ян зібралося переглянути цикл короткометражних фільмів «Мудаки. Арабески», що його спеціально для цієї події надала компанія «Артхаус Трафік», і своїми благодійними внесками посприяти реставрації скульптури Меркурія.

Перед початком сеансу активісти ініціативи «Врятувати Меркурія» ознайомили гостей зі своїми цілями, діями та досягненнями; представник «Артхаус Трафік» розповіла про фільм, а також засвідчила підтримку ініціативі та відданість її компанії ідеї збереження культурних цінностей. Виявилося, що про ініціативу «Врятувати Меркурія» вже знають і автори циклу «Мудаки. Арабески» й радіють, що їхня творчість, даруючи естетичне задоволення, водночас прислужилася ще одній хорошій меті.

Дякуємо всім, хто посприяв успішному проведенню акції: компанії «Артхаус-Трафік», творцям циклу «Мудаки. Арабески», а особливо – глядачам, які, окрім пожертв на відновлення пам’ятки, принесли з собою настрій позитиву і підтримки.

P.S. Після сеансу в залі хтось залишив mp3 плеєр (знайдено на задніх рядах) а також чохол для мобільного телефону (коло каміну). Можете прийти і забрати свої речі в Товаристві.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)