Фотовиставка «Врятувати Меркурія»

П'ятниця, 17 грудня 2010 г.
Категорія: Новини
Теґи: |
Переглядів: 4434
Підписатись на коментарі по RSS

Ініціатива з реставрації скульптури Меркурія та кав’ярня-галерея «Штука» , що у Львові на вул. Котлярській, 8, запрошують на відкриття фотовиставки «Врятувати Меркурія», яке відбудеться у вівторок 21 грудня о 19:00. Експозиція триватиме з 21 по 31 грудня.

Львівський Меркурій, що вінчає аттик будинку №3 по вул. Січових Стрільців (колишнє приміщення дирекції Львівської залізниці, зведене ще у 1887р.), – це постать античного божества на колесі Фортуни, яка уособлює винахід модерності – залізничний рух – і символізує поступ у майбутнє.

Впродовж 10 днів відвідувачі кав’ярні матимуть нагоду на ексклюзивних світлинах львівських фотомитців побачити реальний стан пам’ятки та долучитись до акції порятунку, придбавши за символічну суму найбільш вражаючу репродукцію.

Також у рамках відкриття виставки відбудеться зустріч Клубу шанувальників Галичини із Андрієм Салюком – головою Львівської обласної організації «Українське товариство охорони пам’яток історії і культури», присвячена не лише темі врятування скульптури Меркурія, а й загальній ситуації із збереження історико-архітектурної спадщини нашого міста.

Коментарів: 1

  1. 2018-11-28 в 23:42:33 | Валерий

    Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (499) 322-46-85 , Валерий.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)