Дякуємо пластунам за допомогу в порятунку Меркурія

Середа, 20 квітня 2011 г.
Категорія: Новини
Теґи: |
Переглядів: 3340
Підписатись на коментарі по RSS

18 квітня, з нагоди Міжнародного дня пам'яток історії та культури, львівські пластуни долучилися до збору коштів громадської ініціативи "Врятувати Меркурія". Збір коштів мав на меті привернути увагу громадськості до проблем львівських пам'яток та отримати гроші на реставрацію скульптури Меркурія на вулиці Січових Стрільців, 3.

Громадська ініціатива "Врятувати Меркурія" звернулася до Львівського осередку Пласту із проханням допомогти провести акцію зі збору коштів. На заклик відгукнулося майже 30 пластунів, котрі під координацією пл. розв. Ореста Гривняка допомогли покрити 10 точок в центрі Львова.

За час акції, що тривала від 17 до 19 години, пластунам та членам Ініціативи вдалося назбирати 2854 гривні, туристичну мапу Малопольского воєводства у Польщі та купюру номіналом 1000 корейських вон :) Завдяки допомозі Пласту скарбничка ініціативи "Врятувати Меркурія" переступила позначку у перші 10 тисяч гривень!

"Хлопці й дівчата показали гідне пластунів відповідальне ставлення до справи і засвідчили любов до рідного міста. А ще виявили справжній талант і кмітливість у спілкуванні з людьми, й несли з собою море позитивних емоцій. Я вкотре переконався, що Пласт - це авангард нашої молоді. Мої діти точно будуть там", - поділився своїми враженнями від співпраці із пластунами учасник Ініціативи Ростислав Паранько.

Громадська ініціатива "Врятувати Меркурія" щиро вдячна усім пластунам, котрі не тільки пам'ятають про Три головні обов'язки, а й мають змогу і бажання їх втілювати у життя. І дякуємо на небайдужість до долі львівських архітектурних пам'яток!

Джерело: Пластовий портал

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)