Наша ініціатива набирає обертів. На вулицях Львова вже з’явились бігборди та сітілайти “Врятувати Меркурія”. Ми дякуємо Львівській міській раді за підтримку та Яремі Духу за допомогу в узгодженні всіх організаційних питань. Сподіваємось, що вже незабаром до ініціативи долучиться багато нових людей.

Борди та сітілайти висіли як соціальна реклама.

Разом з тим вже відбувається перший етап порятунку зразки матеріалу з скульптури вже надіслані для обстеження українським та закордонним спеціалістам, а днями відбудеться детальна фотофіксація пам’ятки, для визначення рівня руйнування.

PS: Ваша інформаційна підтримка є для нас дуже важливою. Напишіть про порятунок Меркурія в своїх соціальних мережах, блогах або форумах, поставте банер на своєму сайті. Кожна маленька дія допоможе нам досягти спільної мети.

Меркурій – у п’ятірці найвизначніших подій травня!

Середа, 23 червня 2010 г.
Категорія: Новини
Переглядів: 4231

Центр культурного менеджменту у Львові (www.kultura.org.ua) визначив старт ініціативи з порятунку Меркурія одною з найвизначніших культурних подій травня!

Центр входить у Європейську мережу культурного адміністрування (ENCATC) і його головним завданням є збільшення ролі культури в житті міста. Ця організація щомісяця складає аудит найвизначніших подій у Львові з метою найбільш узагальненого і різнобічного погляду на події як з боку виробників, так і з боку споживачів культурного продукту.

В травні до п’ятірки потрапила акція „Врятувати Меркурія”: „на щастя уже не унікальна і дуже успішна самоорганізація мешканців (молодих!) міста для порятунку пам’ятки історії і мистецтва своїми силами, ефективна організаційно - фінансова спроба вирішення проблеми збереження культурного спадку”.

Також у список потрапили: Фестиваль «Віртуози», Дипломні роботи випускників Нідерландської пересувної академії сценічних мистецтв (MAPA), проект «Park.In», «Скандальний цех» Відкрита Арт-територія.

Серед інших подій, які обговорювались, але не були включені в номінації, є такі гучні культурні події місяця, як фестиваль Stare Misto, Lviv Fashion Week, Флюгери Львова та багато інших.

Не може не тішити, що ініціативу визнано як культурну, а не соціальну чи благодійну подію. Саме така ідентифікація означає внесок у культурне життя Львова і вельми приємно, що ініціативу вважають саме такою.

Дякуємо референтам центру за увагу! Меркурій цього не забуде:)

Восьма зустріч. Анонс

Четвер, 10 червня 2010 г.
Категорія: Новини
Переглядів: 3211
Підписатись на коментарі по RSS

Сьогодні, 10 червня, о 19:00 на Коперника 40а (Українське товариство захисту

пам'яток) відбудеться зустріч ініціативи "Врятувати Меркурія".

1. Перш за все обговорюємо реалізацію акту-обстеження пам'ятки і дії, якими ми можемо привернути увагу до цієї події. Днями відбулась консультація з архітектором, який працюватиме над цим етапом. Видається, що при якісній фотозйомці можна буде спробувати обійтись без автовежі. Зразки матеріалу з Меркурія вже взяли на даху.

Добре було б проконсультуватися про фотозйомку з Максимом.

2. Поточні справи: скриньки, збір коштів, флери.

3. Нові акції та ідеї.

Приходьте самі і запрошуйте не байдужих!

Перші цифри зі збору коштів

Вівторок, 8 червня 2010 г.
Теґи: |
Переглядів: 2308
Підписатись на коментарі по RSS

Днями ми відрили велику скриню, з якою розпочали нашу ініціативу, і підсумували кошти, що вдалось зібрати за цей час. Відтепер і в подальшому ми щотижня оновлюватимемо інформацію про стан рахунку «Врятувати Меркурія».

Сьогодні це – 1719 грн.

З них 1404 грн були зібрані на банківському рахунку та 687 грн у велику скриню (Разом - 2091). З цих коштів на друк поліграфії та виготовлення 14-ти нових маленьких скриньок витратили 372 грн (112 грн - поліграфія, 260 грн -скриньки).

Ми дякуємо тим хто вже долучився до допомоги Меркурію і вже розпочинаємо підготовку до першого етапу порятунку.

Слідкуйте за новинами і долучайтесь до нас!

СкринькиІніціативу «Врятувати Меркурія» підтримують у львівських кафе та

крамничках. Минулого тижня наші скриньки з’явилися у багатьох нових

місцях і очікуємо, що число таких крапок буде ще більшим.

Вже сьогодні долучитися до порятунку Меркурія можна у:

  • кулінарній студії «Крива Липа»,
  • інтернет-кафе «Чорна Медея» (проїзд Крива липа),
  • кафе Кофеїн (проїзд Крива липа),
  • ірландському пабі «Дублін»,
  • кафе «Філіжанка»,
  • магазині "Магнітик" (вул. Сербська).
  • книгарні "Є",
  • кав'ярні "Кабінет",
  • "Українській книгарні",
  • книгарні "Глобус".

Скринька

Скринька

Скринька