Меркурій на фестивалі «Львів стародавній»

Вівторок, 1 червня 2010 г.
Категорія: Новини
Теґи: |
Переглядів: 3974
Підписатись на коментарі по RSS

Рицарі рятують МеркуріяДо порятунку Меркурія долучилися десятки гостей фестивалю «Львів стародавній».

На підходах до Шевченківського гаю, де відбувався фестиваль, активісти ініціативи «Врятувати Меркурія» шукали підтримки серед людей, яким небайдужа спадщина минулого. Благородних дам і лицарів – а ними, напевне, хотіли відчути себе всі гості «середньовічних» гулянь – закликали взяти участь у шляхетній справі збереження однієї з історичних прикрас нашого міста.

Приємно, що за справді нечисленними винятками публіка позитивно відгукувалася на наш заклик. Багато хто вже раніше довідався про Меркурія та його рятівників із телевізійних сюжетів та з Інтернету: ці одразу прямували до колоритної – вельми «середньовічної» на вигляд – скрині-скарбони й робили свій внесок до коштів, які підуть на реставрацію скульптури. Інші, вперше почувши про ідею залучити громадськість до порятунку бистроногого красеня, розпитували про наші плани, брали інформаційні листівки, обіцяли поширювати звістку серед родичів, друзів та знайомих – і теж не скупилися на гривню-другу.

Дякуємо за сприяння організаторам фестивалю «Львів стародавній» і всім гостям, які підтримали нас – не лише гривнею, а й щирим зацікавленням і доброзичливим словом.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)