Меркурій – у п’ятірці найвизначніших подій травня!

Середа, 23 червня 2010 г.
Категорія: Новини
Переглядів: 4250

Центр культурного менеджменту у Львові (www.kultura.org.ua) визначив старт ініціативи з порятунку Меркурія одною з найвизначніших культурних подій травня!

Центр входить у Європейську мережу культурного адміністрування (ENCATC) і його головним завданням є збільшення ролі культури в житті міста. Ця організація щомісяця складає аудит найвизначніших подій у Львові з метою найбільш узагальненого і різнобічного погляду на події як з боку виробників, так і з боку споживачів культурного продукту.

В травні до п’ятірки потрапила акція „Врятувати Меркурія”: „на щастя уже не унікальна і дуже успішна самоорганізація мешканців (молодих!) міста для порятунку пам’ятки історії і мистецтва своїми силами, ефективна організаційно - фінансова спроба вирішення проблеми збереження культурного спадку”.

Також у список потрапили: Фестиваль «Віртуози», Дипломні роботи випускників Нідерландської пересувної академії сценічних мистецтв (MAPA), проект «Park.In», «Скандальний цех» Відкрита Арт-територія.

Серед інших подій, які обговорювались, але не були включені в номінації, є такі гучні культурні події місяця, як фестиваль Stare Misto, Lviv Fashion Week, Флюгери Львова та багато інших.

Не може не тішити, що ініціативу визнано як культурну, а не соціальну чи благодійну подію. Саме така ідентифікація означає внесок у культурне життя Львова і вельми приємно, що ініціативу вважають саме такою.

Дякуємо референтам центру за увагу! Меркурій цього не забуде:)